ZMIANA STRONY

Strona archiwalna. Aktualna oferta Fundacji Edukacja dla Demokracji dot. edukacji globalnej znajduje się na stronie www.fed.org.pl/globalna.

 


Publikacje 2012

W tym folderze dostępne są publikacje powstałe dzięki dofinansowaniu z projektu "Edukacja Globalna 2012 - Regranting dla organizacji pozarządowych". Jeśli nie zaznaczono inaczej, publikacje dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów.

DokumentyData dodania

Uporządkuj wg : nazwy | daty | pobrań [ malejąco ]

Autorki: Elżbieta Wisłocka, Kamila Skowrońska, Sandra Rogożyńska, Roksana Rogożyńska.

Zwycięski scenariusz gry w ogólnopolskim konkursie „Globalna gra miejska" zorganizowanym przez Fundację Usłyszeć Afrykę w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej w 2012 r.

Katarzyna Staszewska, Kierunek Południe. Kobiecym głosem, czyli liderki ruchu kobiecego w Ugandzie o swojej pracy na rzecz praw kobiet i równości płci., Instytut Globalnej Odpowiedzialności, Warszawa 2012.

Opis szkolnego przedsięwzięcia zrealizowanego metodą projektu w I Liceum Ogólnokształcącym im E. Romera oraz Szkole Św. Filipa w slumsie Mathare w Nairobi (Kenia).

Fundacja Partners Polska, 2012 r.

Folder zawiera scenariusze zajęć, gier i pomoce do gier opracowane przez Fundację Edukacji Międzykulturowej w ramach projektu "Mini Festiwale Edukacji Globalnej".

Wysokiej jakości pakiet edukacyjny składający się z 20 plansz zawierających zdjęcia, rozmowy z Ugandyjczykami oraz dodatkowe informacje ułatwiające zrozumienie tekstu i kontekstu wykonanych zdjęć, a także Zestaw ćwiczeń wspierających wykorzystanie plansz edukacyjnych.
Stowarzyszenie „Katedra Kultury”

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2
Reklama
Reklama
Reklama