ZMIANA STRONY

Strona archiwalna. Aktualna oferta Fundacji Edukacja dla Demokracji dot. edukacji globalnej znajduje się na stronie www.fed.org.pl/globalna.

 


Publikacje 2009

W tym folderze dostępne są publikacje powstałe dzięki dofinansowaniu z projektu „Edukacja Rozwojowa – 2009. Regranting dla organizacji pozarządowych”. Jeśli chcesz rozpowszechniać pobrane publikacje, skontaktuj się z organizacją-wydawcą. Wszelkie prawa zastrzeżone na rzecz autorów.

DokumentyData dodania

Uporządkuj wg : nazwy | daty | pobrań [ malejąco ]
file icon Apetyt na MarokoHit!Tooltip 29.03.2010 Odsłony: 2103
Książeczka "Apetyt na Maroko - Tadżin", powiązana ze scenariuszem zajęć dla dzieci w formacie .pdf z serii "Apetyt na świat" przygotowana przez Fundację Edukacji Międzykulturowej. Materiał rozbudza chęć poznania świata i pomaga zrozumieć złożoność zjawisk oraz uczy otwartości.
file icon Apetyt na MeksykHit!Tooltip 29.03.2010 Odsłony: 2039
Książeczka "Apetyt na Meksyk - La Celebration", powiązana ze scenariuszem zajęć dla dzieci w formacie .pdf z serii "Apetyt na świat" przygotowana przez Fundację Edukacji Międzykulturowej. Materiał rozbudza chęć poznania świata i pomaga zrozumieć złożoność zjawisk oraz uczy otwartości.
file icon Bajki rozwojoweHit!Tooltip 29.03.2010 Odsłony: 4635
5 bajek (odnoszących się do Milenijnych Celów Rozwoju) i scenariuszy zajęć w formacie .pdf. Publikacja przygotowana została przez Stowarzyszenie "Jeden Świat" na podstawie materiałów wypracowanych podczas szkoleń dotyczących edukacji rozwojowej i wykorzystania bajek w edukacji.
file icon Broszura TEGHit!Tooltip 29.03.2010 Odsłony: 4202
Broszura dla nauczycieli w formacie .pdf, wydana w ramach projektu "Tydzień Edukacji Globalnej" realizowanego przez Spotkania - Stowarzyszenie dla Edukacji i Kultury. W ramach działań stworzono i wypromowano również stronę: www.teg.edu.pl na której zamieszczono materiały edukacyjne i teksty na temat edukacji globalnej.
Poradnik w formacie .pdf dla nauczycieli, osób zajmujących się pomocą rozwojową i edukacją rozwojową oraz wszystkich zainteresowanych, opracowany w ramach projektu Fundacji "Afryka inaczej". Poradnik ma pomóc we właściwy sposób mówić o dzieciach Afryki tak, aby nie koncentrować się wyłącznie na negatywnych zjawiskach i dramatycznych sytuacjach.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 3
Reklama
Reklama
Reklama